زمان مفید استفاده از فیلتر هوای خودرو چقدر است؟

زمان مفید استفاده از فیلتر هوای خودرو چقدر است؟ -  ماشین سازی آرام

همانگونه که می دانید هر وسیله ای عمر مفیدی برای استفاده دارد، عمر مفید استفاده از یکفیلتر هوایخودرو نیز با توجه به شرکت سازنده آن و همچنین مواد بکار رفته در تهیه آن بستگی خواهد داشت.

همانگونه که در مقالهفیلتر هواچیست توضیح دادیم، ماده اولیه استفاده شده در یکفیلتر هواسلو می باشد و لازم به ذکر است که با توجه به شکننده بودن این ماده، اما مقاوت بالا و ظرفیت بالایی در جذب گرد و غبار و مواد ضایع به خود دارد.

خودرو سازان و کمپانی های تولید خودرو، مشتریان خود را مم به تعویضفیلتر هوامی نمایند و به آنها توصیه می کنند کهفیلترهای هوایخودروی خود را پس از طی 50 تا 100 کیلومتر تعویض نمایند. اما زمان مناسب برای تعویض یکفیلتر هوا به وضعیت کارکرد موتور بستگی دارد. روش مناسب، بازبینی سالیانه فیلتر هوا و تعویض آن در هر 2 سال یک بار یا پس از طی 40 کیلومتر می باشد. البته با توجه به نحوه رانندگی و همچنین شهر و محلی که خودروی شما در آن حرکت دارد این زمان می تواند کاهش نیز بیابد.

مثلا در شهر هایی که گرد و غبار در آن فراوان می باشد تعویضفیلتر هواامری ضروری برای هر خودرو بعد از طی مسافتی در حدود 20 کلیومتر می باشد.

همچنین در شهر هایی که آب و هوایی آن مرطوب می باشد، مثل شهر های کناره ی دریا و رودخانه ها، به دارندگان خودرو ها سفارش می شود کهفیلتر هوای ماشینخود را زودتر از حد معمول آن تعویض نمایند، زیرا گرفتگی فیلتر هوا قطعا تاثیر بدی در عملکرد موتور خودرو خواهد داشت.

شرکت های خودرو سازی در ایران نیز زمان مناسب برایتعویضفیلتر هوای خودرو هایایرانیرا در حدود 30 کلیومتر در تهران و همچنین اکثر کلان شهر های ایران می دانند. ولی در شهر تهران که میزان آلودگی هواد در فصل پاییز به اوج خود می رسد، سفارش بسیاری از متخصصان خودرو برای ماشین هایی که در تهران تردد دارند، این می باشد کهفیلتر هوایماشین را در کمتر از 30 کلیومتر تعویض نمایند تا موتور ماشین آنها دچار صدمه نباشد.

شرکت ماشین سازی آرام (آرامکو)نیز که سابقه طولانی در زمینه تولیددستگاه هایتولید فیلتر هوافعالیت دارد و یکی از قدیمی ترین شرکت هایتولیدکننده ی فیلتر هوامی باشد، تاکید ویژه ای به این امر برای شما دارد. زیرا یکی از دلایل بزرگ افت قدرت موتور ماشین ها در ایران و مخصوصا شهر تهران، رعایت نکردن تعویض به موقعفیلتر هوامی باشد.

ʼʼ لــــــــــــطفاً مقــــــــــــایسه کنیــــــــــــد .! ʻʻ

شرکتماشین سازی آرام (آرامکو)

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه واردات و طراحی، ساخت و مونتاژماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق ، PU)وماشین آلات تولید انواع کاغذ فیلترهوا (چین کن)با متخصصان حرفه ای و کارآزموده به صورت تخصصی فعالیت دارد، قصد دارد در مقالات و محصولات خود بهترین ماشین آلاتخط تولید فیلتر هواوچین کن کاعذ فیلتر هوارا به شما معرفی نماید تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را برایخریدفیلتر هواانجام دهید و یا اگر در زمینهتولید فیلتر هوافعالیت دارید، بتوانید به درستی بهترین دستگاه هایتولید فیلتر هواو چین کن کاغذ را برای کار خود انتخاب نمایید.

تمامی دستگاه هایشرکت ماشین سازی آرام (آرامکو)، دارای گارانتی36ماهه انحصاریآرامتک (AramTech)و10سال خدمات پس از فروش می باشد.

توجه: توجه:

شرکت ماشین سازی آرام با برند "آرامکو" هیچ گونه شعبه دیگری ندارد و برند "آرامکو" هیچگونه کلمه پسوند و یا پیشوندی ندارد.

بعضا مشاهده شده افرادی سودجو، با اضافه نمودن پسوند و یا و پیشوند به برند "آرامکو" سعی در سوء استفاده از نام شرکت و فریب خریداران را دارند، لذا خواهشنمد است به نام "آرامکو" و لوگوی خاص شرکت دقت فرمایید تا در دام این ان قرار نگیرید.

مشـــــــــــــــــــــــاوره رایگـــــــان

ساعات پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17

پنج شنبه ها 8 الی 13

026-44229983

026-44229984

026-44229985

026-44229986

026-44229987

تولید فیلتر هوا با سرمایه کم و درآمد بالا

زمان تعویض فیلتر هوا کابین خودرو

نقش فیلتر هوا در میزان مصرف سوخت

فیلتر ,خودرو ,شرکت ,ماشین ,شهر ,آرامکو ,می باشد ,سازی آرام ,ماشین سازی ,استفاده از ,توجه به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
pikasohonarlg minoorayanehqc adsblog1 saftysign brandicrane preemizaclan qxmusic1 vipshopflowers iranbirds lebasmahaliall